9 דרישות בסיסיות לעובד מסלון העיסוי הארוטי

ההערכה היא שבבעלות על אומנות העיסוי, אי אפשר להישאר ללא עבודה. הכישורים הראשוניים מאפשרים מפגשים קלאסיים, שמחירם לעיתים רחוקות עולה על 1,500 רובל תוך 45 דקות. בתחום העיסוי הארוטי יש יותר הזדמנויות לרווחים גבוהים. לפגישה הקלה ביותר, הלקוח נותן לפחות 2500 רובל. אבל, כפי שמראה תרגול, לא כל הבנות מתאימות לעבודה בסלוני גברים.

עיסוי אירוטי בנהריה

פורטל סקס לדירות דיסקרטיות, שירותי נערות ליווי ועיסוי אירוטי מפנק – במרכז, בצפון ובדרום ישראל Report Trafficking פורטל סקס כיופים is committed to raising awareness about human trafficking.

איפה לחפש מעסה?

מפגשי עיסוי ארוטיים מתבצעים בסלונים מיוחדים לגברים או בבית. האפשרות השנייה נחשבת לא בטוחה במיוחד. רמאים או גברים יכולים להגיע לדירה לצורך הרווח. בנוסף זה לא נוח להחזיק מפגשים אם אין מקום מאובזר במיוחד.

כאן תוכלו למצוא מגוון עצום של דירות דיסקרטיות בבת ים ובחולון הטומנות בחובן מגוון יפיפיות אקזוטיות, עדינות, בלונדיניות ושחורות המציעות אירוח דיסקרטי בחולון ובבת ים. כל שתצטרכו לעשות זה רק …

עבודה בתא הנוסה היא אפשרות נהדרת. שם אתה יכול להרוויח טוב ולא לדאוג לביטחון. במוסדות כאלה, החדרים מצוידים במלואם לביצוע מפגשי עיסוי ארוטיים.

איך להשיג עבודה בסלון? עובדים נופלים למוסד מובחר דרך חברים. המלצות מאפשרות לך לקבל בקלות עבודה ומשכורת גבוהה. אם אין מכרים בתחום הפנאי, תצטרך לעבור ראיון. אתה רק צריך לפנות למנהל המוסד ולשאול אם יש צורך בעובדים חדשים. ב 50% מהמקרים, סלונים מחפשים מעסים חדשים.

דרישות לעובד עיסוי ארוטי

מנהל ספא סנט פטרסבורג לגברים אמר שלעתים קרובות הוא צריך לארגן ראיונות. אבל רק 35% מהבנות ממש מתאימות לעבודה עם הלקוחות שלהן. האורחים העיקריים במוסד הם אישיות תקשורת, ספורטאים, סגנים ועשירים אחרים. הבדיקה הממוצעת עבור שירות העיסוי הארוטי הקלאסי הוא 8500 רובל. בנות חודש מרוויחות מ -150 אלף. רובל.

הבחור מודה שהוא מנהל קפדני שמעריך את המוניטין של המוסד. לכן מערכת עונשין פועלת בתא הנוסעים. בהפרה חמורה, העובד מפוטר.

במהלך ראיון, הדרישות הבאות מוטלות על מעסה פוטנציאלי:

אצלינו תמצאו רק נערות ליווי בחולון ! אז למה אתם מחכים ? כנסו ותהנו ממבחר ענק של נערות ליווי בחולון ברמה עולמית. שירותי עיסוי סוערים עד אליך !

  • דמות יפה. ב 90% מהמקרים, עיסוי ארוטי נעשה עם טופ חשוף. אזור שד יפה וצורות טעימות מהוות ערובה לכך שהפגישה תעבור בצורה מושלמת והאורח יסופק. העיסוי הוא צרפתי… מה דרוש …
  • זרועות ורגליים טובות. גברים עשירים שמשים לב לחלקים אלה בגוף מגיעים לסלון. זה לא יהיה נעים אם העיסוי יהפוך ילדה מושכת עם ציפורניים מלוכלכות.
  • גיל בין 18 ל 32 שנים. המעסה המבוגר ביותר בסלון הוא בן 38, הוא עובד לעתים קרובות יותר עם זוגות.
  • מראה אטרקטיבי. תרצו או לא, גברים אוהבים לשקול נשים. מראה אטרקטיבי הוא גורם חשוב עבור לקוחות בני יותר מ 45.
  • נוכחות הידע בתחום העיסוי. תעודות של מהלך הקורסים יתקבלו בברכה. המלצות ממפעלים אחרים יהיו גם יתרון של שכירת.
  • חוסר ילדים ובעל. קל יותר לעבוד עם בנות שאין להן אחריות למשפחה. לעתים קרובות בעלים מקנאים מסדרים סצינות, זה משפיע על מצב הרוח של העובד.
  • יכולת לתקשר עם גברים. MISSEUSE ממלאת לעתים קרובות את התפקיד של פסיכולוג. גברים משפיעים אוהבים להתלונן על מערכות יחסים, עסקים, ילדים כפוי טובה.
  • כְּפִיפוּת. אסור להיכנס למערכת יחסים עם המבקרים ולבנות איתם מערכות יחסים.
  • התפתחות. הרצון ללמד טכניקות חדשות, לפתח, ללמוד.
  • ילדה חברותית מושכת עם כישורי עיסוי ארוטיים בהחלט תקבל עבודה. לאחר החלק התיאורטי של הראיון, תרגול מתרחש. ההתמחות נמשכת 3-5 ימים. במהלך תקופה זו מתברר אם ילדה מתאימה לעבודה בתא או לא.