עיסוי ארוטי עם כף הרגל

קרסול נשים או רגל תחתונה – אובייקט התרגשות לגברים רבים. התשוקה לחלקים אלה בגוף נעלמה מאז ימי קדם. Кога даы носили закрые пат с юйой пол, уидет щолотототолимололотоыדרות ftлftлftлftлftлftлftлftлftлftлftлftлзз. עכשיו פעמים אחרות, אבל התשוקה לרגליים של נשים יפות נשארה. אז למבקרים בסלוני גברים הציעו עיסוי ייחודי לשירותים-ארוטיים עם רגל פיני. כל לקוח שני בוחר פשוט מפגש כזה. אבל איך לעשות את זה?

עיסוי לאניני טעם של רגליים נקבות

לפני הפגישה, על העובד להבהיר באיזו צורה מאוורר האיש מכפות רגליו. מסתבר ש- Fort-Phthish יכול להתבטא בצורות שונות:

  • בחינת הרגליים בגרביונים, נעליים או גרביים;
  • תחושה של ארומה נעימה;
  • כאשר זה מרגש את רגע המגע של הרגליים עם גוף הלקוח;
  • יש כאלה שאוהבים ללקק ולנשק אצבעות נקבות.

לאחר שלמד על תכונת הפטיש, תוכלו להזמין את המבקר לחדר האינטימי. הפגישה מתחילה באימוץ המקלחת. לאחר מכן, המעסה בוחרת תלבושת מתאימה ומתמקדת ברגליים.

הכנס לאתר למבחר ענק של נערות ליווי ודירות דיסקרטיות זמינות באזורכם. טלפון לפרסום מודעה: ***-******* דירות דיסקרטיות

יתכן שהלקוח ירצה לשטוף באופן אישי את העקבים והאצבעות של הילדה. במקרה זה, הצורך של האורח יצטרך להיות מרוצה. אז ההתרגשות שלה מתחילה. אם מבקר רגשית נמצא בשיא ההנאה, אז הבאתו לאופוריה פיזית לא תהיה קשה.

Fut-Fetish הוא עיסוי אירוטי בבית שמש BDSM?

אין צורך לבלבל את ההוראות הללו. אם המבקר בוחר עיסוי ארוטי עם פיני רגל, סביר להניח שמצפה מילדה מופע עדין והדגמה של רגליים יפות. ככלל, לא כל עובדי הסלון מספקים שירות זה. נשים עם עקבים מושלמים, אצבעות, קרסול יפה מתאים להגשים את רצונות האורח. כל פגמים ייתפסו באופן שלילי. הרגל הנשית המושלמת, הרבה מרוצפים מתנשקים, ליטוף.

איך לעשות דברים… איך להכין ארוטי…

עובד בסלון מוסקבה אומר שאתה חייב תמיד להתכונן בזהירות לעיסוי מסוג זה. לעתים קרובות גברים מביאים את רגליהם של מטפלי העיסוי על פניהם, מרחרחים אותם. לכן, חשוב שיהיה פדיקור יפהפה ולפקח בזהירות את טוהר החלק הזה של הגוף.

נערת הליווי הכי מושלמת שנמצאת כרגע בישראל, בובה אמיתית, מושלמת בכל רמה אפשרית. פנים של… ***-******* הודעה חיפה, קריות והצפון תמונות אמיתיות VIP לאוהבי הצעירות בצפון – תמונות אמיתיות חתלתולה רוסיה צעירה, עדינה בובתית ועם תמונות אמיתיות. מחכה שתזמין אותה אליך לעיסוי לוהט במיטה… ***-******* הודעה חיפה, קריות והצפון תמונות אמיתיות VIP

ב- BDSM מתרגלת צורה אחרת של פטיש – סוחר. במקרה זה הילדה הולכת על גבר בעקבים גבוהים. קשר פיזי כזה מביא כאב נעים. לא כל סלוני העיסוי מתאמנים בפורמט זה. לכן יש צורך להבהיר מה בדיוק גורם לשמחתו של גבר כשהוא מדבר על רגליים נקבות.

עיסוי ארוטי עם פני כף הרגל והנאה מלאה

שירות של נערות ליווי יכול לעלות מאות בודדות של שקלים ולהגיע עד ל-**** ₪ ויותר. לכן, כדאי לתכנן את התקציב אשר יוקצה למטרה, בטרם בחירת נערת הליווי המתאימה. כמובן, יש לקחת בחשבון שיש לא מעט פרמטרים …

החלק הראשון של הזמן מבקר נהנה מבחינה ויזואלית מרגלי הילדה. הוא נוגע בהם, מתנשק, מרגש מנגיעות עדינות. אבל איך לתת הנאה? סלונים חסרי ניסיון לא ממש מבינים איך לעבוד עם רגליהם.

גבר מקבל הנאה בגלל ליטוף איבר מינו. אם המעסה הוא קוקריסט אמיתי, תצטרך להביא לשיא עם הרגליים. זה נראה מגוחך מבחוץ, ולכן חשוב ליצור תנאים אינטימיים כך שאפילו רעש עודף מהמסדרון לא יקלקל את רגע האופוריה.

ככלל, הילדה יושבת בין רגליו של הגבר בנקודה האחורית. הוא ממוקם במרחק מהפין כך שתוכלו לתפוס אותו בכפות הרגליים. הרגליים משומנות בשפע עם שמן. הזזה לא צריכה לגרום לכאב או לאי נוחות. תנוחת המעסה אינה קלה, לא כולם מתמודדים עם טכניקה כזו. אולם לרוב סלוני VIP מתרגלים מפגשים כאלה, שכן בקרב המבקרים היוקרתיים ישנם אניני טעם רבים.

עדיף לדון בתסריט ההתנהגות מראש. לא כל הפעולות יכולות להיות מקובלות על האורח. אינך יכול לאכזב את המבקר, עליו לעזוב את תא הנוסעים מאושר ככל האפשר.