מה אתה צריך לדעת מעסה ארוטי על עיסוי הערמונית

עיסוי הערמונית הוא גירוי האזור האנאלי של גבר שעוזר להירגע, מבטל קיפאון בזרעים, מפעיל הנאה ארוטית. מכיוון שיש צורך לעסות לא רק בחוץ, אלא גם מבפנים במקום כה עדין, האמון בין הלקוח למעסה הוא חשוב. אם אתם מתכננים להרוויח שירותי עיסוי ארוטיים, עליכם להתגבר על גועל וללמוד לעורר בביטחון גברים. אחרת, אל תקבל הכנסה יציבה.

נערות ליווי בבת ים בילוי בלתי נשכח עם נערות ליווי בבת ים לגעת, לחוש, להיות על גג העולם, כן זה אפשרי עם נערות ליווי בבת ים הכול אפשרי צריך רק לפתוח את הראש, לא לחשוש יותר ובפרט כשיש לכם פורטל שיודע ויכול לקחת אתכם לגבהים שלא הכרתם עד כה.

כיצד לעורר את בלוטת הערמונית חיצונית

עיסוי הערמונית הוא פנימי או חיצוני. לגירוי פנימי, המעסה יכולה להשתמש באצבע או בצעצוע מין מיוחד, שנמכר בחנות של סחורות אינטימיות. אם אתה מתכנן לעבוד כמעסה פרטי, עליך לרכוש מראש פריטים המסייעים ללקוחות להשיג רגיעה.

גירוי ערמונית חיצוני נכלל במפגש העיסוי המרגיע ומבוצע על ידי לחיצה על האזור שבין שק האשכים לסוגר. אם גבר מתרגש היטב ברגע זה, בלוטת הערמונית שלו תתנפח ויורגש דרך המפשעה. בטוח במקצת, אך יחד עם זאת לחץ רך יוביל את הלקוח לאורגזמה.

עיסוי https://boacars-lover-israely.sa.com/categors/Escort-girls-in-Bat-Yam.php פנימי של הערמונית באופן ידני

הרפיה מוחלטת מ … 10 כיכר חיים…

לפני שתחדר לאצבע לפא הטבעת של הלקוח, אתה יכול לשים כפפת לטקס דקה ולהקפיד לשמן היטב את האצבעות שלך. אבל אתה צריך להתחיל עם הארומסאז ‘הכללי כדי שהאיש יתרגש. אחרת, החדירה רק תביא לו אי נוחות. כן, ואתה, במיוחד אם עדיין יש לך ניסיון מועט, יהיה קשה למצוא בלוטת הערמונית שלא נחקרת.

ישראלית ממוצא אירופאי -בבת ים. פורטל סקס כיופים > דירות דיסקרטיות > דירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז > דירות דיסקרטיות בבת ים > ישראלית ממוצא אירופאי -בבת ים. ישראלית פצצת על לזמן מוגבל בדירה ***% …

לכן, כשאתה מרגיש שהלקוח די נרגש, המשך לעיסוי הערמונית:

  • שימן את האצבע שלך עם חומר סיכה ועסה את פי הטבעת כדי להירגע הסוגר.
  • הכנס בעדינות את האצבע אל פי הטבעת והרגיש את בלוטת הערמונית דרך פי הטבעת, הדומה לכדור בגודל של אגוז.
  • ברגע שאתה מוצא את הערמונית, לחץ אותה מעט באמצע ושחרר לאחר 3-5 שניות, חזור עליה מספר פעמים.
  • טוחנים באצבעכם את קווי המתאר של בלוטת הערמונית ועשו תנועות סיבוב בכיוון השעון, ואז כנגד.
  • טכנולוגיה חלופית, מחזקים ומפחיתים את הלחץ, תוך כדי מעקב אחר תחושות הלקוח.
  • עיסוי עד שהאיש מגיע לאורגזמה.

מבחר מודעות חדשות של דירות דיסקרטיות בבת ים באתר סקס ענק, פורטל המבוגרים הגדול בישראל. פרסום באתר; תפריט ראשי. פרסום באתר; סקס ענק; דירות דיסקרטיות; נערות ליווי; עיסוי אירוטי ; דירות דיסקרטיות תמונות אמיתיות; נערות ליווי …

הלקוח יכול לבחור לו תנוחה נוחה. מישהו מעדיף לשכב על הצד שלהם, מישהו יותר אוהב את התנוחה בגב בברכיים מהודקות לבטן. אתה יכול גם להציע אדם לשכב על בטנו, לשים רולר קטן מתחת למותניו מתחת למותניו.

גירוי הערמונית עם מכשיר עיסוי

עיסוי הערמונית מיועד לעיסוי פנימי. זה טוב אם יש לך כמה אמצעים לעיסוי אנאלי בארסנל שלך כך שהלקוח יוכל לבחור את המכשיר בהתאם להעדפותיו. העיסוק צריך להיות נקי לחלוטין וחיטוי. אבל עדיין, לפני שתחדר לכלי, עליך לשים קונדום.

העיקרון של ה- eromassage על ידי המכשיר דומה לשיטה הידנית. יחד עם זאת, יהיה לך קל יותר להביא את הלקוח לשיא ההנאה בזכות פונקציית הרטט הבנויה. כשאתה מכניס לעיסוי משומן לפי הטבעת, הוא אמור להגיע ישירות לבלוטת הערמונית. שנה את הקצב ועוצמת הרטט כדי לספק ללקוח הנאה רבה יותר.